Profil LED aluminiowy S-Line świecąca linia

kwi 27 2019
Profil LED aluminiowy S-Line świecąca linia

Jak tylko na rynku sufitów napinanych pojawiają się ciekawe nowości, natychmiast, testujemy ich i wprowadzamy w asortyment naszego sklepu internetowego. Tak jesienią 2018 roku rozpoczęliśmy sprzedaż profili LED aluminiowych S-Line "świecąca linia" od Polskiego producenta Mirror Group. Profili_s_line  
S-Line Sufity napinane

Instalacja świecącej linii na suficie – to świetna okazja, aby pokazać wyobraźnię i stworzyć nowoczesny, oryginalny projekt, który będzie nosić funkcjonalne obciążenia, oświetlając pomieszczenie.

 

Pojęcie linii świetlnych – innowacyjnego rodzaju podświetlenia sufitów napinanych – pojawiło się w projekcie kilka lat temu. Efekt świecącej linii o dowolnym kształcie, która przechodzi przez cały sufit, tworzony jest za pomocą taśmy LED z ilością kryształów nie mniej niż 120 szt./m.b. Linii świecące można używać zarówno do oświetlenia pokoju, jak i w celach dekoracyjnych. 

 

KONSTRUKCJA S-LINE


Techniczne elementy tego urządzenia są proste. System S-Line składa się z:

  • Profil aluminiowy przyścienny/dylatacyjny;
  • Taśmy LED, umieszczonej w profilu;
  • Element dekoracyjny, który rozprasza światło.

 


Oprawa przeznaczona jest do montażu w taki sposób, aby znajdować się na jednym poziomie z płótnem sufitu. Dzięki temu cała powierzchnia sufitu wygląda jako jedyny element.

Rysunek profilu S-Line  

 

kwi  27